wtorek, 4 października 2016

L'Oreal Paris Telescopic - tusz do rzęs

Moje rzęsy są cienkie, krótkie i bardzo słabe. Używałam różnych tuszy do rzęs, próbowałam też paru odżywek, ale nic szczególnego więc i efektów nie było. Nie jestem też regularna w stosowaniu takich rzeczy, więc niczego się nawet nie spodziewałam. Planuję zakupić jakąś droższą odżywkę albo zacząć chodzić na sztuczne rzęsy, ale jakoś ciągle mi na to szkoda pieniędzy. W końcu znalazłam sposób na to żeby przy codziennym makijażu moje rzęsy jakoś wyglądały.

Tusz do rzęs - Telescopic od L'Oreal Paris nie jest najtańszym rozwiązaniem, ale po użytkowaniu już drugiej buteleczki zrozumiałam, że jest on wart swojej ceny.


Co mówi producent?

Luksusowy tusz do rzęs Telescopic nada twemu spojrzeniu efekt długich, sztucznych rzęs! Magiczny, czarny kolor pięknie podkreśli i optycznie powiększy oczy. Specjalnie wyprofilowana, teleskopiczna szczoteczka gwarantuje, że tusz będzie nałożony równomiernie i nie poskleja rzęs. Z tak uwodzicielskim spojrzeniem nikt ci się nie oprze! Wyjątkowy tusz L'Oreal Paris Telescopic doskonale wydobędzie to, co najpiękniejsze w twym spojrzeniu, dodając mu głębi i zalotności.

Co ma zdziałać?

- tworzy efekt sztucznych rzęs
- wydłuża i podkreśla rzęsy
- całodzienna trwałość


Osobiście znalazłam dwie największe zalety tego kosmetyku, przede wszystkim precyzjna szczoteczka, z króciutkimi włoskami, idealna do moich rzęs, a także głęboka czerń. Do tej pory myślałam, że czarny tusz do rzęs jest czarny, nic nadzwyczajnego, jednak ten jest inny. Pełna nazwa to Magnetic Black (False Lash) i rzeczywiście coś w tym magnetyźmie jest :)


Poza tym tusz faktycznie spełnia wszystkie inne oczekiwania. Bardzo wydłuża i unosi rzęsy. Używam go już jakoś trzeci miesiąc i ciągle jestem z niego zadowolona. Na co dzień z powodu krótkich rzęs jestem zmuszona nakładać wiele warstw tego kosmetyku i niestety często w przypadku innych marek zdarzało mi się kończyć ze sklejonymi rzęsami. Nie był to ciekawy widok, muszę przyznać. Z tuszem od L'Oreal'a nie mam żadnych grudek a końcowy efekt jest naprawdę niesamowity!

Podsumowując ten tusz jest świetnym kosmetykiem dla osób z problemem podobnym do mojego. Myślę jednak, że dla każdej z nas sprawdziłby się on świetnie :)

3 komentarze:

Jestem wdzięczna za każdy dodany komentarz oraz sugestię.
Zaobserwuj mnie, aby śledzić moje posty na bieżąco :) ♥
____________________________________________________

Thank you for every single comment and advice. Please follow me, so You could see every new post :) ♥