wtorek, 20 września 2016

Green Pharmacy - płyn micelarny

Każda z Was, która jest tutaj trochę dłużej z pewnością już wie, że po pierwsze mam bardzo wrażliwą i podatną na podrażnienia skórę, a po drugie, jeśli chodzi o demakijaż twarzy to pozostaje wierna tylko i wyłącznie płynom micelarnym. Używałam różnych kosmetyków, próbowałam pianek i mleczek, ale to właśnie przy płynie micelarnym czuję się najlepiej. Dlatego też dziś recenzja kolejnego z nich. Tym razem marka Green Pharmacy, no cóż sama nazwa już zobowiązuje. Oferta tej marki zawiera obecnie kilkadziesiat produktów przeznaczonych do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. Wszystkie wykorzystują leczniczą moc roślin. Green Pharmacy kładzie duży nacisk na ekologię i bezpieczeństwo, dlatego też jej produkty nie zawierają parabenów ani innych potencjalnie szkodliwych substancji i nie są testowane na zwierzętach.


Wybierając płyn micelarny marki Green Pharmacy możemy znaleźć dwa typy: z wyciągu z owsu oraz z wyciagiem z rumianku. Ten z rumiankiem według producenta jest odpowiedni dla wszystkich typów cery, natomiast owies jest przeznaczony dla cery suchej, delikatnej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień oraz wymagającej regeneracji.

Oczywiście mój wybór padł na owies. Spośród objętości 250 i 500ml wybrałam większą buteleczkę i zapłaciłam za nią około 16 złotych.


Ogólnie stosuję ten micel już ponad miesiąc i widzę same pozytywy. Jest bezzapachowy. Jasne, jak trafiłam na kosmetyk, który pachniał ładnie i nie drażnił to było dobrze. Ale często trafiałam na zapachy, które mnie tylko niepotrzebnie denerwowały i były duszące. Ten jest bezzapachowy, więc nie mam z nim żadnego problemu.

"Działa potrójnie: oczyszcza, tonizuje i nawilża."


Nie mogę narzekać, naprawdę świetnie usuwa makijaż, nawet wodoodporny, zazwyczaj wystarczają mi 3-4 waciki. Muszę też przyznać rację, że dodatkowo pełni funkcję toniku. Często po zmyciu makijażu micelem musiałam umyć twarz żelem do twarzy, natomiast teraz czuję że jest ona gładka i czysta od razu po zmyciu jej płynem.

Jestem bardzo zadowolona i na razie nie zamierzam z niego rezygnować :) Zamierzam też wypróbować inne kosmetyki tej marki! A czy Wy słyszałyście o Green Pharmacy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy dodany komentarz oraz sugestię.
Zaobserwuj mnie, aby śledzić moje posty na bieżąco :) ♥
____________________________________________________

Thank you for every single comment and advice. Please follow me, so You could see every new post :) ♥