About me


Moda jest dla mnie czymś wyjątkowym, kocham łączyć ubrania, buty i dodatki w spójną całość, tworzyć stylizację. Cieszy mnie każdy komentarz, każdy najmniejszy komplement, ponieważ dzięki temu wiem, że to co robię ma sens, wiem, że nie tracę czasu i naprawdę coś potrafię. Jeśli mój look Cię zainspiruje, jeśli spodoba Ci się choćby najdrobniejszy szczegół w mojej stylizacji, będę ogromnie szczęśliwa, bo wtedy będę wiedziała, że to co robię, jest tym co robić powinnam. 


Eng.
Fashion is for me something special, I love matching clothes, shoes and accessories in the altogether, making outift. I appreciate every single comment and every the smallest compliment, because thanks to that, I know that what I am doing makes sense. I know I am not wasting my time and I really can do it well. If my look will inspire You, if You will like the smallest detail in my outfit I will be very happy, because then I will know that blogging is my thing and I really should do that. 

4 komentarze:

 1. jesteś bardzo ładna ;)
  dodaję do obserwowanych i zapraszam : http://saarkastycznie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiam i czekam na relację z podróży do stolicy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello,
  We pay for your issuing article we provide on Facebook, Twitter, Google+, blogspot and putting our banner on your blogspot
  Please make sure to contact me by e-mail if you have interests. tonylau86china@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy dodany komentarz oraz sugestię.
Zaobserwuj mnie, aby śledzić moje posty na bieżąco :) ♥
____________________________________________________

Thank you for every single comment and advice. Please follow me, so You could see every new post :) ♥