Contact with me

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, chcesz coś skomentować, doradzić skontaktuj się ze mną prywatnie. Jeśli masz pomysł na oryginalny projekt z moim udziałem, chcesz nawiązać ciekawą współpracę pisz śmiało na adres:

lewandowskaluiza95@gmail.com

If You have some questions to me, You want comment something, give me advice, contact with me privately. If You have idea for original project with me or You want cooperate with me, write me an e-mail: 

lewandowskaluiza95@gmail.com

4 komentarze:

 1. Mam na imię Michał i reprezentuję BLOGOWSKAZ, serwis promujący bloggerów w SocialMedia. Czarny Szczur polecił nam Twój blog, liczymy że skusisz się na błyskawiczna promocję.

  Odwiedź stronę http://blogowskaz.org, aby uzyskać więcej informacji kliknij tu


  "Z doświadczenia wiemy, że próby promocji na facebook'u mogą być czasami bardzo trudne. Potrzebujemy ludzi którzy będą klikać "Lubię to", co nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Niejednokrotnie samodzielny proces promocji w internecie może okazać się kłopotliwy i czasochłonny. Kampanie marketingowe w internecie mogą okazać się bardzo drogie, często nie potrafimy panować nad procesem, za który płacimy. Skąd więc mamy mieć pewność, że to działa? Na szczęście jest proste i darmowe rozwiązanie. Działasz szybko, skutecznie i posiadasz pełną kontrolę nad swoją popularnością. Uwierz, to się opłaca. "  Michał Pudełko
  specjalista ds. marketingu
  Portal Blogowskaz

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello,
  We pay for your issuing article we provide on Facebook, Twitter, Google+, blogspot and putting our banner on your blogspot
  Please make sure to contact me by e-mail if you have interests. tonylau86china@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie to zostało opisane.

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy dodany komentarz oraz sugestię.
Zaobserwuj mnie, aby śledzić moje posty na bieżąco :) ♥
____________________________________________________

Thank you for every single comment and advice. Please follow me, so You could see every new post :) ♥